XX Konkurs Recytatorski Poezji Obozu IIC Woldenberg

Dnia 10 marca 2023 roku w sali konferencyjnej Centrum Kultury  w Dobiegniewie (Muzeum Woldenberczyków) ul. Gorzowska 11 odbędzie się XX edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji obozowej Oflagu IIC Woldenberg skierowanego dla uczniów szkół podstawowych i szkół średnich. W konkursie może uczestniczyć nie więcej niż trzech reprezentantów jednej szkoły. Konkurs ten, to niezwykle prestiżowe przedsięwzięcie, cieszące się długoletnią tradycją. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

regulamin

karta zgłoszenia

materiały repertuarowe na konkurs poezji

XIX KONKURS RECYTATORSKI POEZJI OFLAGU II C WOLDENBERG 11 marca 2022

XIX Konkurs Recytatorski Poezji Obozu IIC Woldenberg

Dnia 11 marca 2022 roku w Auli gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie odbędzie się XIX edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji obozowej Oflagu IIC Woldenberg skierowanego dla uczniów szkół podstawowych i szkół średnich. W konkursie może uczestniczyć nie więcej niż trzech reprezentantów jednej szkoły. Konkurs ten, to niezwykle prestiżowe przedsięwzięcie, cieszące się długoletnią tradycją. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Karta zgłoszenia uczestnika

Materiały repertuarowe na konkurs poezji Oflagu II C Woldenberg

Konkurs Recytatorski Poezji Obozu II C Woldenberg

Dnia 19 listopada 2021 roku w Auli gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie odbędzie się XVIII edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji obozowej Oflagu IIC Woldenberg skierowanego dla uczniów szkół podstawowych i szkół średnich. W konkursie może uczestniczyć nie więcej niż trzech reprezentantów jednej szkoły. Konkurs ten, to niezwykle prestiżowe przedsięwzięcie, cieszące się długoletnią tradycją. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Materiały dotyczące konkursu znajdują się poniżej.

Karta zgłoszenia uczestnika

Materiały repertuarowe na konkurs poezji Oflagu II C Woldenberg